search

تلمون بات

بدون مقدمه بریم سر اصل مطلب!
شما هم احتمالا یکی از چند میلیون کاربر تلگرام در کشور ما هستید.
شما هم احتمالا در طول روز زمان زیادی را صرف جستجو در تلگرام می کنید. جستجویی که اغلب غیر قابل اجتناب است و یکی از امور روزمره شما شده است. شاید هم از دست خود عصبانی باشید که چرا نمی توانید زمانی را که صرف مرور تلگرام می‌نمایید کاهش دهید.
ولی اگر تمایل دارید در وقت و انرژی خود صرفه جویی نمایید و بتوانید زمان بیشتری را در کنار خانواده و دوستان خود سپری کنید، توجه شما را به این ربات جلب می کنم.
"تلمون بات" رباتی در تلگرام است که به شما این امکان را می دهد تا از بین صدها یا هزاران پست روزانه در صدها یا هزاران گروه و کانال بتوانید مطلب دلخواه خودتان را پیدا کنید. فرایندی که نیاز به حضور شما هم ندارد!
اگر هنوز کنجکاو نشده اید تا ادامه مطلب را برای شما توضیح دهیم می توانید با فشردن دکمه ضربدر در بالای مرورگر خود از این صفحه خارج شوید. در غیر این صورت در خطوط آتی به نحوه کارکرد این ربات بومی خواهیم پرداخت.
"تلمون بات" به این صورت کار می‌کند که شما تعدادی کانال را به منظور نظارت و رصد خود انتخاب می نمایید. این ها کانال‌هایی هستند که شما به آنها علاقه مندید یا کانال هایی هستند که احتمال می دهید مطلب مورد نظر شما را منتشر کنند. ضمنا خود "تلمون بات" هم مرجعی غنی از کانال های تلگرامی فعال را دارا می باشد که می توانید بر اساس دسته بندی های مختلف از بین آنها کانال مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
بعد از ثبت کانال های دلخواه نوبت به ثبت "کلیدواژه" می رسد. فرض کنید شما شخصی علاقه مند به سیاست هستید و تعدادی کانال و گروه متناسب با این محتوا هم در مرحله قبل انتخاب کرده اید. اکنون شما می توانید کلید واژه های "سیاست"، "برجام"، "مجلس شورا"، "استیضاح" و یا هرآنچه که فکر می کنید در مطالب و پست های روزانه می تواند برای شما جلب توجه نماید را در "تلمون بات" درج نمایید.
از اینجا به بعد دیگر نیازی به حضور شما نیست! (البته که خواندن این پست ها بر عهده شماست.)
از این لحظه به بعد چنانچه در هریک از کانال ها و گروه های مورد نظارت شما، مطلبی منتشر شود که حاوی یکی از کلیدواژه های شما باشد این پست در غالب یک پیام از طرف "تلمون بات" با ذکر نام کانال، کلیدواژه تشخیص داده شده و تاریخ آن برای شما ارسال خواهد شد.
به همین سادگی! اکنون شما می توانید زمانی را که صرف نظارت در کانال ها و پست های مختلف می کردید را به عنوان اندوخته‌ای گرانبها نگه دارید و بتوانید آن را صرف سایر امور مفید زندگی خود نمایید.


ما می خواهیم شما به آسانی از میان انبوه اطلاعات منتشر شده در تلگرام
پُست های مورد علاقه خود را دریافت کنید
تنها در سه مرحله
انتخاب کانال
از میان تعداد بیشمار کانال ها و گروه های فهرست شده، آنها را که مورد علاقه هستند اتخاب کنید.
انتخاب کلمات
کلماتی را که مورد نظرتان می باشند را نیز انتخاب نمایید
لذت دریافت اطلاعات
تنها پُست هایی که حاوی کلمات مورد علاقه شما باشند برایتان ارسال می شود.